O mne

Zdravím Vás. :)

Ak ste sa dostali až sem, tak predpokladám ste už prebehli celý web a ďakujem, že ste si našli čas prezrieť celú moju prácu, ktorá je zároveň mojou najväčšiou vášňou.

Som Katka, 22 ročná študentka na vysokej škole v Trnave konkrétne odbor Masmediálnej komunikácie. Ako som sa ocitla na masmediálke s biológiou a chémiou ani po 3 rokoch štúdia stále netuším ale viem, že v tom veľkú rolu zohrali fotky. Práve láska k fotografii a zachytávaniu momentov zmenila môj smer o 180 stupňov a stala sa neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Stačilo mi uvedomiť si silu fotiek, ktorá neraz dokáže pripomenúť nezabudnuteľné situácie života a už som sa viac nemusela hľadať samú seba.

Fotografii sa venujem naplno 2 roky a predtým som fotila hlavne prírodu a užívala si prechádzky lesom s foťákom preveseným na pleci. Preto niesom zástancom ateliérových fotiek a rada Vám skôr ukážem pekné miesta v prírode. Fotografiu milujem a neprejde deň keby som si nespravila niekoľko fotiek či už na mobil alebo foťák. Niekedy je to už závislosť ale dúfam, že ešte v ramci zdravej normy :D. Ak momentálne nefotím alebo nepracujem po nociach na fotkách rada trávim svoj čas pri našej kobylke menom Debbie a užívam si slnko, pohodu či chvíľu voľna naplno. Okrem toho milujem dobrú hudbu, a spoznávanie nových miest.

Uvoľnená a priateľská atmosféra je u mňa na foteniach základ aby vznikali prirodzené “lifestylové” momenty. Rada spoznávam nových ľudí a cestujem na nové miesta. Zbožňujem dni keď si ráno sadnem do auta, naťukám do navigácie pre mňa doposiaľ neznámy cieľ a smerujem za novým príbehom s fototaškou na mieste spolujazdca. Preto rada vycestujem aj za tým Vašim.

Kontaktujte ma
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: label in <b>/data/0/0/00d173b6-2251-460e-a34d-476fdb585f79/katarinaroobova.com/web/moduls/reviews.php</b> on line <b>17</b><br />

Recenzia

Katka si neskutočná mladá, talentovaná, prijemná a skromná fotografka, ktorá žbožňuje detaily a vie ich skvele zachytiť. Fotky zo svadby su dokonalé, pretože zachytávajú emócie na tvárach ľudí, žiadne strojené pózy... Čo ma veľmi milo prekvapilo a potešilo boli svadobné koláže a svadobné videjko, kde na pár záberoch si vieme predstaviť atmosferu celej našej svadby. Ďakujeme Ti z celého srdca a určite to nebolo naše posledné spoločné fotenie!

Recenzia

Katkaaaaaaaa, tie fotky sú prenádherné. Naozaj sú prekrásne. Ešte viac dokonalé než som čakala, že by vôbec mohli byť. Si naozaj úžasná a nikdy nikdy neprestávaj fotiť. Všetkých troch si nás dojala tými momentkami. Len ty vieš zachytiť na tie fotky aj to čo sa zachytiť nedá. Naozaj ti najviac na svete ďakujeme!!

Timka a rodina

Recenzia

Jeden úžasný človek, pozitívny, vysmiaty, kreatívny! Keďže obaja s priateľom fotíme výber fotografa na naše tehotenské fotky mal prísne kritériá, Katka ich všetky spĺňa a nám bolo hneď jasné, že práve ona nám vytvorí spomienku na jedno z najkrajších období v našom živote! Už teraz viem, že fotky budu top a že to nie je naše posledné stretnutie.

Vera + Frank

Recenzia

Katik tie fotky su nádherneeee!! Už sa ma/nás len tak ľahko nezbavíš. Ani neviem vybrať topku toľko ich mam obľúbených. Ďakujeme veľmi pekne, šikovná si ozaj! Aj to usb..si vychytala, kráásne také detaily, ktoré ozaj potešia.

Buba + Tomáš

Recenzia

KATKA !!!!
Tie fotky su úplne neuveriteľneeeee! Ty si úplna bohyňa! Ďakujeme krásne! Odpadávam, perfektná energia z nich ide, už mam pár vybraných, ktoré idem dať tlačiť ako obrazy na stenu. Veľmi pekne ti ďakujeme !!!! Určite sa niekedy ešte stretneme.

Majka + Tomáš

Recenzia

Pfuuuuu Kati neviem kde začať… asi začnem tým, že som sa na fotky tešila celý víkend tak, že som odpočítala hodiny do pondelka a hneď ráno som utekala na poštu či už prišli. Kati vedela som, že budú perfektné, veď som hľadala fotografa 3/4 roka ale toto ? Akože slzy mi stekali po tvári. Nielen, že si dokázala nafotiť strašne veľa fotiek kde sa aj sama sebe páčim (čož je talent sám o sebe) ale dostala si nás oboch do kolien. Neviem ako opísať to, čo si dokázala ale musíš si uvedomiť, že zachytávaš pre človeka asi to najkrajšie na svete. Každou fotkou som si viac a viac uvedomovala dve veci, že si úžasná fotografka a že ten človek tam vedľa mňa, je ten najlepší muž akého som mohla nájsť (aj keď to už dávno viem). A ešte si dokázala další zázrak, Filip sám od seba povedal, že keď budeme čakať babätko a aj keď už bude narodené určite sa dáme fotiť lebo raz zanecháme tieto fotky našim deťom aby vedeli, že láska je to najväčšie šťastie na svete. Katka za všetko ti ďakujeme fotky sú naozaj nad moje očakávania (a to som ich mala vysoké) a určite to nebolo naše posledné fotenie.

Magdaléna + Filip

Recenzia

Milá Katka,
chceme Ti veeeľmi pekne poďakovať za krásne obrázky, ktoré pre nás nie sú len fotkami, ale pri každej fotke cítim tú atmosféru pre nás nesmierne dôležitého dňa - každá fotka niečo vyjadruje, má tú energiu.... cítiť tú lásku, šťastie, nádej a očakávania, ktoré sme prežívali.... a aj radosť z dňa svadobného portrétneho fotenia.... Tvoje fotky sú nádherné, ( ale tak aj objekty nie sú na zahodenie ? )…keď sme si ich s Maťkom prezerali ani sme nevedeli, že môžme mať také krásne fotky.... to Ti asi píšu viacerí, ale je to naozaj tak..... ďakujeme za hmotné spomienky, na to, čo je v našich srdciach.

Veronika + Matej