Kontaktujte ma

let's work together

Snažím sa vždy na foteniach dať zo seba najlepší výkon ale záleží to aj od Vás aké zábery dokážeme spolu vytvoriť. Preto je pre mňa veľmi dôležité sa niečo o vás dozvedieť, aby sme spolu vedeli tvoriť jedinečné momenty a napády. Rada vám odpoviem na vaše otázky ohľadom ceny a podrobností najskôr ako sa bude dať. :)

napíšte mi


katarinaroobova1@gmail.com

zavolajte mi


0907 107 158

sledujte ma<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: label in <b>/data/0/0/00d173b6-2251-460e-a34d-476fdb585f79/katarinaroobova.com/web/moduls/reviews.php</b> on line <b>17</b><br />

Recenzia

Katka si neskutočná mladá, talentovaná, prijemná a skromná fotografka, ktorá žbožňuje detaily a vie ich skvele zachytiť. Fotky zo svadby su dokonalé, pretože zachytávajú emócie na tvárach ľudí, žiadne strojené pózy... Čo ma veľmi milo prekvapilo a potešilo boli svadobné koláže a svadobné videjko, kde na pár záberoch si vieme predstaviť atmosferu celej našej svadby. Ďakujeme Ti z celého srdca a určite to nebolo naše posledné spoločné fotenie!

Recenzia

Katkaaaaaaaa, tie fotky sú prenádherné. Naozaj sú prekrásne. Ešte viac dokonalé než som čakala, že by vôbec mohli byť. Si naozaj úžasná a nikdy nikdy neprestávaj fotiť. Všetkých troch si nás dojala tými momentkami. Len ty vieš zachytiť na tie fotky aj to čo sa zachytiť nedá. Naozaj ti najviac na svete ďakujeme!!

Timka a rodina

Recenzia

Jeden úžasný človek, pozitívny, vysmiaty, kreatívny! Keďže obaja s priateľom fotíme výber fotografa na naše tehotenské fotky mal prísne kritériá, Katka ich všetky spĺňa a nám bolo hneď jasné, že práve ona nám vytvorí spomienku na jedno z najkrajších období v našom živote! Už teraz viem, že fotky budu top a že to nie je naše posledné stretnutie.

Vera + Frank

Recenzia

Katik tie fotky su nádherneeee!! Už sa ma/nás len tak ľahko nezbavíš. Ani neviem vybrať topku toľko ich mam obľúbených. Ďakujeme veľmi pekne, šikovná si ozaj! Aj to usb..si vychytala, kráásne také detaily, ktoré ozaj potešia.

Buba + Tomáš

Recenzia

KATKA !!!!
Tie fotky su úplne neuveriteľneeeee! Ty si úplna bohyňa! Ďakujeme krásne! Odpadávam, perfektná energia z nich ide, už mam pár vybraných, ktoré idem dať tlačiť ako obrazy na stenu. Veľmi pekne ti ďakujeme !!!! Určite sa niekedy ešte stretneme.

Majka + Tomáš

Recenzia

Pfuuuuu Kati neviem kde začať… asi začnem tým, že som sa na fotky tešila celý víkend tak, že som odpočítala hodiny do pondelka a hneď ráno som utekala na poštu či už prišli. Kati vedela som, že budú perfektné, veď som hľadala fotografa 3/4 roka ale toto ? Akože slzy mi stekali po tvári. Nielen, že si dokázala nafotiť strašne veľa fotiek kde sa aj sama sebe páčim (čož je talent sám o sebe) ale dostala si nás oboch do kolien. Neviem ako opísať to, čo si dokázala ale musíš si uvedomiť, že zachytávaš pre človeka asi to najkrajšie na svete. Každou fotkou som si viac a viac uvedomovala dve veci, že si úžasná fotografka a že ten človek tam vedľa mňa, je ten najlepší muž akého som mohla nájsť (aj keď to už dávno viem). A ešte si dokázala další zázrak, Filip sám od seba povedal, že keď budeme čakať babätko a aj keď už bude narodené určite sa dáme fotiť lebo raz zanecháme tieto fotky našim deťom aby vedeli, že láska je to najväčšie šťastie na svete. Katka za všetko ti ďakujeme fotky sú naozaj nad moje očakávania (a to som ich mala vysoké) a určite to nebolo naše posledné fotenie.

Magdaléna + Filip

Recenzia

Milá Katka,
chceme Ti veeeľmi pekne poďakovať za krásne obrázky, ktoré pre nás nie sú len fotkami, ale pri každej fotke cítim tú atmosféru pre nás nesmierne dôležitého dňa - každá fotka niečo vyjadruje, má tú energiu.... cítiť tú lásku, šťastie, nádej a očakávania, ktoré sme prežívali.... a aj radosť z dňa svadobného portrétneho fotenia.... Tvoje fotky sú nádherné, ( ale tak aj objekty nie sú na zahodenie ? )…keď sme si ich s Maťkom prezerali ani sme nevedeli, že môžme mať také krásne fotky.... to Ti asi píšu viacerí, ale je to naozaj tak..... ďakujeme za hmotné spomienky, na to, čo je v našich srdciach.

Veronika + Matej